|
Cursussen - CoursesKittens Tale Op 9 vrijdagochtenden van 10.00 - 12.00 uur wordt er gewerkt aan deze quilt van Lynette Anderson. Per keer betaal je 14 euro, dit is inclusief patroon. Voor meer informatie over het project: `Block of the Month - Kittens Tale`. Data: Zie agenda. Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
Verrassingsochtend Een keer per maand is er op de vrijdagochtend en zaterdagochtend een verrassingsochtend van 10.00 - 12.00 uur. Elke maand is er een ander werkstuk te maken waarvan je het patroon meekrijgt. Het gaat hier om eenvoudig te maken werkstukjes. Wat je gaat maken is iedere keer een verrassing. De werkstukjes zijn in principe tijdens de ochtend af. Graag een week van tevoren opgeven. Groepen van 4 tot 8 personen kunnen zich ook aanmelden om op afspraak een verrassingsochtend te volgen. Kosten per keer: 8,50 euro. Voor data zie agenda. Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
Handwerk Bee 10.00 - 12.00 uur. Geen cursus maar een ochtend waarin je je eigen handwerkje meeneemt. Gezellig kletsen en ideetjes en tips uitwisselen. Koffie en thee met wat lekkers staan klaar. Kosten per keer: 4,50 euro. Voor data zie agenda.
Seizoensdagen Nadat we in april 2009 een ontzettend gezellige `weblogdag` hebben gehad vind ik het erg leuk om elk seizoen een dergelijke ochtend te organiseren. Daar de naam `weblogdag` nogal wat verwarring bracht is het nu veranderd in `seizoensdag`. Tussen 10.00 - 16.00 staat het volgende op het programma: De afgelopen keer was de show and tell een succes dus deze houden we erin. Natuurlijk wordt er ook een workshop gegeven met een aan het seizoen gerelateerd thema. Voor de innerlijke mens wordt gezorgd.Omdat de basismaterialen per workshop zullen varieren in de prijs is het niet mogelijk om deze al exact te geven. Het zal verschillen tussen de 25 euro en 30 euro per keer. Voor data zie agenda.Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
Paasworkshop Gezellige paasworkshop op zaterdag 20 maart! Je maakt die dag 3 werkstukjes: drie eierwarmers of drie versierde eitjes. Een combinatie is natuurlijk ook mogelijk.
 De dag duurt van 10.00 tot 16.00. De kosten bedragen 39,95 euro. Dit is inclusief de stofjes en het vulmateriaal. Wil je versieringen zoals knoopjes gebruiken dan komt dat er nog bij op. Ook koffie, thee en een lunch zijn inbegrepen. Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
Berenweekend Ik heb heel veel zin om weer eens een ouderwets berenweekend te organiseren. Een heel weekend werken aan een traditionele schijvenbeer.
 De cursus geef ik thuis, ook de lunch gebruiken we bij mij. Waar je zelf eventueel voor moet zorgen is een plekje om te overnachten. Genoeg leuke adresjes hier in de buurt dus dat zal geen problemen geven. Beide dagen werken we van 10.00 tot 17.00 uur, dus voldoende tijd om uiteindelijk met een mooie beer naar huis te gaan. Het gaat om het weekend van zaterdag 17 en zondag 18 april 2010. De kosten voor dit weekend bedragen 115 euro. Dit is exclusief het materiaal voor de beer, dat is namelijk afhankelijk van de maat beer dit je maakt en het soort mohair dat je gebruikt. Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
`Hier woon ik` De cursus `Hier woon ik` start in september 2010. Denk hierbij aan je eigen straat of de huizen van familieleden. De quilt die we gaan maken is 82 x 95 cm, heeft 12 verschillende blokken en is paper pieced gemaakt.
 Het leuke van deze methode is dat heel kleine onderdelen mogelijk zijn. De blokken zitten ook mooi in elkaar. Het lijkt misschien ingewikkeld, maar deze cursus is zeker ook geschikt voor beginners. We kijken hoe je het beste het blok kan maken en natuurlijk tips! De cursus bestaat uit twee stoffenpakketten, een basispakket voor de quilt en een voor de afwerking, 12 lessen en de patronen. Voor de persoonlijke noot is het leuk om ook wat eigen restjes stof er in te verwerken. Bovendien elke maand een leuke verrassing! De exacte data volgen nog. Bij voldoende belangstelling is een avondcursus ook mogelijk. De kosten zijn over 4 periodes verdeeld, per periode betaal je 55 euro, te voldoen tijdens de 1e les, de 4e les, de 7e les en de 10e les. Geef je zo snel mogelijk op, want de plaatsen zijn beperkt. Je kan ook op afstand meedoen. Je krijgt dan een extra blad met uitleg erbij. Het patroon en de stof worden verzonden op de data van de cursus. Bij de eerste verzending ontvang je het basisstofpakket voor de quilt. De kosten zijn dan 4 x 47,50 euro inclusief verzendkosten. Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
Quiltje `Zomer` In april start de cursus quiltje `Zomer`. 86 cm x 86 cm. Echt een quiltje voor op de tuintafel en zeker klaar voor de zomer! Een quiltje met (verschillende) snelle handigheden. Het quiltje wordt ook op een andere manier in elkaar gezet.
 De cursus is op dinsdagmiddag van 13.30 - 15.30 uur. De start is op 13 april, dan verder op 27 april, 11 mei, 25 mei en 8 juni. De kosten zijn 57,50 euro te voldoen bij inschrijving of de eerste les. Lijkt het je leuk om mee te doen, geef je dan zo snel mogelijk op. (er zijn een beperkt aantal plaatsen). Bij voldoende belangstelling is een avondcursus ook mogelijk. Voor opgave kun je gebruik maken van het contactformulier of een mail sturen. Vermeld daarbij om welk project het gaat.
|
|